Ось чому заряджати мобільник всю ніч категорично не можна!

Поширена звичка заряджати телефон всю ніч може здатися зручною, враховуючи, що вранці можна отримати готовий до роботи смартфон з повною батареєю. Проте чи так це зручно в довгостроковій перспективі.

Експерти стверджують, що тривала зарядка гаджета повільно, але вірно його «вбиває».

Проблема полягає в тому, у батареї кожного пристрою є термін служби, іншими словами зарядити її на 100% можна тільки певну кількість разів. Хороший акумулятор витримає величезне число циклів зарядки-розрядки батареї, проте робить він це не нескінченно.

Тому, якщо батарея заповнена на 100%, пристрій перестає заряджатися. Як тільки акумулятор втрачає запас енергії на 1%, модуль заряду включається знову. Таке може відбуватися кілька разів за ніч. Не важко уявити, як багато циклів витрачається даремно, і те, що термін служби вашого гаджета скорочується.

Важливо відзначити, що в 100% заряді батареї немає ніякої необхідності. Наповнювати батарейку до відмови означає лише те, що вона з часом втратить свою потужність. Простіше кажучи, батарейка буде розряджатися швидше.

У зв’язку цим експерти рекомендують заряджати свої гаджети до 80% і розряджати приблизно до 20%. Цей простий спосіб допоможе продовжити термін служби будь-якого пристрою і заощадити гроші на покупку нового.

За матеріалами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *