Ось простий спосіб виявити проблеми з серцем! Знадобиться 30 секунд!

Щоб не штовхатися поліклініках і не відстоювати величезні черги до кардіолога, медики розповіли як в домашніх умовах визначити хворобу серця. Знайдено спосіб, як за 30 секунд визначити хворобу серця, пише newsyou.info.

Для того, щоб самому поставити собі діагноз, знадобитися зовсім небагато – це тазик з водою і лід. Адже всі чудово знають, що від здоров’я серця залежить робота всього нашого організму. І якщо у вас немає можливості звернутися до лікаря, то вам допоможуть ваші руки. Цей абсолютно простий тест, зможе показати наявність хвороби серця.

Буквально за 30 секунд ви зможете самі собі поставити діагноз, а ваші руки будуть грати роль кардіолога. За результатами тесту ви дізнаєтеся наскільки добре працює ваше серце.

Щоб провести домашній тест на правильність роботи серця, необхідно в тазик набрати холодної води, або, якщо вона недостатньо холодна, додати в неї лід. Опустіть в тазик руки і тримайте 30 секунд. Також можна перевірити роботу серця, якщо ви на холод вийдете без рукавичок всього на 2-5 хвилин, за цей час реакція організму повинна проявитися.

Можливо два результату такого обстеження:

Ваші пальці просто почервоніли. Це дуже добре. З такого результату можна зробити висновок, що будь-яких проблем з кровообігом у вас немає і ваша серцево-судинна система функціонує нормально.
Якщо ваші пальці зблідли і з’явився синій набряк, то це свідчить про те, що в крові досить низький рівень кисню і по вашим судинах кров рухається дуже повільно. А це дуже негативно позначається на роботі вашого організму і серце, в тому числі.
Якщо ж результати проведеного вами тесту виявилися негативними, то вам необхідно терміново звернутися до кардіолога. Медики вам допоможуть уникнути серйозних захворювань, які пов’язані з кровоносною системою.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *