Незважаючи на попередження місцевих і ЗМІ кілометрові черги туристів від ранку “штурмують” всім відому українську курортну КирилівкуСвіжі фото та відео

Станом на ранок п’ятниці, 25 червня, на трасі в бік Кирилівки утворилися величезні затори. Перед тривалими вихідними українці віддали перевагу відпочинку саме на цьому популярному курорті, незважаючи на те, що Азовське море атакували медузи.

До того ж у Кирилівці дуже тепле море і сприятлива температура повітря – дощів поки не очікується. OBOZREVATEL зібрав фото та відео того, що відбувається на трасі в бік українського курорту (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

Вже о 7:30 ранку в бік Кирилівки відбувається справжній ажіотаж. Незручності охочим відпочити також додали ремонтні роботи, які проводять перед вихідними.

Затори на трасі в бік Кирилівки

Затори на трасі в бік Кирилівки
У бік Кирилівки великі затори
На трасі роблять ремонт
Затори в бік популярного курорту
Що відбувається дорогою в бік Кирилівки
Туристів цього року в Кирилівці чимало – нікого навіть не лякає навала медуз у морі. Зараз їх багато – як маленьких, так і великих, які можуть жалити.

Великі медузи в Кирилівці
У Кирилівці навала медуз
Стосовно погоди на популярному курорті можна не турбуватися. У п’ятницю, 25 червня, температура повітря в Кирилівці становитиме 28 градусів тепла. Вода в морі також порадує туристів – 24 градуси.

.

Погода в Кирилівці

Погода в Кирилівці

За матеріалами сайту OBOZREVATEL

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *