“Він відповідає тій посаді, на якій сьогодні є”. Разумков про чутки щодо звільнення Авакова

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков ефективно виконує свої обов’язки, заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков в інтерв’ю Радіо Свобода, відповідаючи на запитання читача, чому Верховна Рада не звільнила Авакова.

«Якщо дозволите мою особисту думку, то я думаю, що міністр внутрішніх справ – на своєму місці. Він достатньо ефективно виконує свої функції. Критикувати всіх можна. І мене, і його, і народних депутатів України. Але я думаю, що він відповідає тій посаді, на якій сьогодні є», – сказав Разумков.

Нагадаємо, у травні на пресконференції з нагоди двох років його президентства Володимир Зеленський назвав умови звільнення Авакова.

За словами президента, він буде «серйозно говорити з міністром» внутрішніх справ у разі, якщо суд визнає Яну Дугарь, Юлію Кузьменко та Андрія Антоненка невинуватими у вбивстві журналіста Павла Шеремета.Эти украинские дешевые таблетки почистят сосудыи вернут давление в норму за месяц! Называются…Распродажа КОНФИСКАТА! Samsung Galaxy S20 за копейки!Осталось 5 штукУ зв’язку з КАРАНТИНОМ повний розпродаж! Шльопанці ECCO – 75%Шльопанці ECCO зі знижкою 75%! Мізерна ціна!Наколінник для суглобів, який зменшує навантаження!Недорого

«Це складне питання. Якщо засудили незаконно, то я буду серйозно говорити з міністром, чи він може залишитися в такій ситуації. Ні. От і все, і він це знає, і ми розуміємо складність цього процесу», – сказав Зеленський.

Варто зазначити, що українські ЗМІ були використані “в темну” в інформаційній компанії щодо ймовірної відставки Арсена Авакова з посади голови МВС, яка є маніпуляцією. Про це народний депутат від фракції “Слуга народу” Сергій Швець заявив журналістам в Києві.

“Я вперше почув інформацію щодо ймовірної відставки Авакова в ЗМІ. Я здивувався і подумав: “що це таке?”. Завжди є ризик того, що засоби масової інформації будуть використані для певних маніпуляцій з різною метою. При цьому не завжди ЗМІ в курсі, що їх використовують “в темну””, — сказав він.

При цьому Сергій Швець підкреслив: “Я не буду займатися конспірологією і робити необережні заяви, тому що вони в першу чергу шкодять Президенту”.

Нардеп також зазначив, що на засіданнях парламентської монобільшості питання відставки Арсена Авакова не обговорювалося.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *