В ці хвилини! Підписали заяву – Естонія підтримала!

Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас підписали спільну заяву щодо підтримки вступу України до ЄС. Про це у середу повідомила пресслужба глави держави.

Зазначимо, що глава естонського уряду Кая Каллас перебуває в Україні з триденним візитом, у середу вона провела зустріч з президентом Володимиром Зеленським.

На зустрічі виділили увагу  першочерговим крокам України у напрямку поглиблення відносин з ЄС.

Володимир Зеленський зауважив на стратегічній меті України щодо набуття повноправного членства в ЄС та висловив подяку Естонії за традиційно активну підтримку в реалізації цього амбітного завдання, заявили в ОП.

“ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПЕРЕГОВОРІВ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ТА ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР ЕСТОНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ ПІДПИСАЛИ СПІЛЬНУ ЗАЯВУ ЩОДО ПРІОРИТЕТНИХ НАПРЯМІВ ДВОСТОРОННЬОЇ СПІВПРАЦІ. У ДОКУМЕНТІ ОКРЕМО ЗАФІКСОВАНА ГОТОВНІСТЬ ЕСТОНІЇ ПІДТРИМАТИ МАЙБУТНІЙ ВСТУП УКРАЇНИ ДО ЄС ТА НАЛАШТОВАНІСТЬ СПРИЯТИ НАШІЙ ДЕРЖАВІ У ДОСЯГНЕННІ КРИТЕРІЇВ ЧЛЕНСТВА”, – ЙДЕТЬСЯ У ПОВІДОМЛЕННІ ПРЕССЛУЖБИ ОФІСУ ПРЕЗИДЕНТА.

Нагадаємо, вчора Володимир Зеленський провів зустріч зі Спікером Саейму Латвійської Республіки Інарою Мурнієце, яка перебуває в Україні з офіційним візитом. Про це повідомляє пресслужба ОП.

Глава держави поінформував співрозмовницю про безпекову ситуацію на Донбасі. Окрему увагу під час зустрічі було приділено обговоренню актуальної ситуації на території тимчасово окупованого Криму.

«ЗНАЮ, ЩО У ВАС ДУЖЕ ПРОДУКТИВНИЙ ТА НАСИЧЕНИЙ ВІЗИТ В УКРАЇНУ. ХОЧУ ПОДЯКУВАТИ ВАМ ТА ВАШИМ КОЛЕГАМ ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЄТЕ ДОНБАС. ВДЯЧНИЙ ЗА ПІДТРИМКУ СУВЕРЕНІТЕТУ Й ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ЦІЛІСНОСТІ УКРАЇНИ, ЗА ТЕ, ЩО НЕ ПІДТРИМУЄТЕ ОКУПАЦІЮ КРИМУ», – НАГОЛОСИВ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

Сторони також обговорили стратегічну мету України щодо набуття членства в Європейському Союзі. Володимир Зеленський відзначив важливість підписання у травні цього року в онлайн-режимі спільної Декларації Президентів України та Латвії про європейську перспективу України.

Глава Української держави та Спікер Саейму Латвії погодилися з необхідністю збереження традиційно високої динаміки українсько-латвійського міжпарламентського діалогу як у двосторонньому форматі, так і в межах міжнародних парламентських асамблей.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *