В ці хвилини! Розслідування завершено – Тупицького викрили! Неправдиві свідчення та підкуп, це все!

Слідчі ДБР завершили досудове розслідування щодо ексголови Конституційного Суду України Олександра Тупицького. Він підозрюється в завідомо неправдивих свідченнях, штучному створенні доказів захисту і підкупі свідка. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Слідством встановлено, що у 2018 році експосадовець підкупив свідка задля надання ним неправдивих показань в інтересах колишнього Голови Вищого господарського суду України, який намагався уникнути кримінальної відповідальності у справі, де проходив як підозрюваний.

Також, упродовж 2018-2019 років колишній Голова КСУ тричі надав завідомо неправдиві показання слідчому в інтересах цього ж ексголови ВГСУ.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань 13 травня прийшло з обшуками до Олександра Тупицького, указ про призначення якого головою КСУ президент Володимир Зеленський скасував у березні. Обшук проходив за місцем проживання Тупицького.

Зазначається, що обшук відбувався у присутності Тупицького, його адвоката, а також дружини та дітей.

Обшук проводився з метою виявлення відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте в результаті його вчинення, а також з метою встановлення розшукуваних осіб, — зазначається у відповідній ухвалі Печерського райсуду Києва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *