«Я Не Залишу Тебе, Мамо!»: Історія Неймовірного Фото, Що Облетіло Весь Світ

Кажуть у світі бувають речі, для яких слів ще не придумували, це те, чим можна мовчки захоплюватись і бути його частинкою. Можливо через такі речі і приходить у світ щось більше ніж ми навчились розуміти.

Ці дві коали доводять, що любов між матір’ю і дитиною – найсильніше почуття, яке доступне будь-якій живій істоті на планеті.

Автор Саша Дем’янова.

В середині грудня в Австралії на дорозі автомобіль збив двох коал, Ліззі і її малюка Фантома. Шестимісячна дитина коали не постраждала, однак його мама отримала численні травми.

Ліззі потрібна була операція, оскільки у неї були пошкоджені легені і передня частина голови. Під час процедури Фантом відмовлявся залишати свою маму, чіпляючись за її тіло лапами. Лікарі вирішили, що заважати йому не можна, адже це може завдати шкоди і малюкові, і його мамі.

Під час операції був зроблений знімок, на якому Фантом зворушливо обіймає Ліззі. «Я не залишу тебе, мамо», – зворушливо назвали цей кадр журналісти порталу про тварин We love animals. Фото швидко поширилося в Мережі і стало одним з найпопулярніших у 2019 році.

Відомо, що зараз коали почуваються набагато краще. Їх перевели у відкрите відділення австралійського зоопарку, де Фантом з інтересом вивчає нове оточення.data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==

Джерело:ekoinvest.pp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *