“ЗУПИНИЛОСЯ ТАКЕ ДОБРЕ І ВРАЗЛИВЕ СЕРЦЕ”: НЕСПОДІВАНО П0МЕРЛА ВІД0МА УКРАЇНСЬКА АКТРИСА. “ПРАЦЮВАЛА ДО ОСТАННЬОГО ПОДИХУ”

Пішла з життя відома актриса театру імені Лесі України Оксана Вороніна. Артистка померла після тривалої боротьби з важкою хворобою. Їй було всього 53 роки.

Про смерть Оксани Вороніної повідомили на сторінці театру в Facebook, де вона прослужила майже 20 років і запам’яталася яскравими ролями.

«Зупинилося таке добре і вразливе серце актриси Оксани Вікторівни Вороніної. Вона була не просто уособленням краси, але і вміла її помічати і створювати. Королева і героїня на сцені до останнього подиху героїчно трималася в життя. У Театрі російської драми імені Лесі Українки Оксана Вороніна пропрацювала майже 20 років. Важка хвороба не дозволила їй відсвяткувати сценічний ювілей », – йдеться в повідомленні.

Вороніна грала в спектаклях: «У полоні пристрастей (Камінний господар)», «Дон Кіхот. 1938 рік »,« Новорічні сюрпризи »,« Ревізор »,« Маскарад »,« Дивна місіс Севідж »і багатьох інших.

Також вона запам’яталася по ролям у кіно і серіалах «У неділю рано зілля копала», «Фортечна», «Поганий хороший коп», «Тільки не відпускай мене», «Владика Андрей».

Оксана Вікторівна Вороніна народилася 11 листопада 1967 в місті Путивль Сумської області України. Закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого. Працювала в Бєлгородському державному академічному театрі імені Щепкіна. З 2001 року і по теперішній час була актрисою київського театру російської драми імені Лесі Українки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *