Жінка застала чоловіка з іншою. Але його відповідь була просто бездоганною.. Ви б до такого додумались?

Жінка повернулася додому раніше, ніж розраховувала, і застукала свого чоловіка з молодою дівчиною.
В шоці і в люті, вона закричала на чоловіка:

– Ти негідник! Як ти посмів так вчинити з матір’ю твоїх дітей, яка завжди була чесна з тобою! Я негайно подаю на розлучення!


На що чоловік спокійно відповів:
– Якщо ти даси мені хвилинку, кохана, я все тобі поясню.
Уражена таким нахабством, жінка коротко відповіла:
– Вперед, починай, але це буде останнє, що ти скажеш мені!
Він почав розповідь:
– Після роботи я йшов до машини і побачив виснажену, брудну дівчину. Вона виглядала дуже безпорадно. Коли вона сказала мені, що не їла вже 4 дні, я привіз її до нас додому. Я підігрів вчорашню пасту, яку ти вирішила більше не їсти, щоб не поправитись. Вона була так голодна, що з’їла все за лічені секунди! Потім я запропонував їй прийняти душ. Я вирішив замінити її брудний одяг, тому дав їй твої дизайнерські джинси, які ти купила, але не одягала через те, що ти вирішила, що вони занадто вузькі. 
Я дав їй нижню білизну, яку подарував тобі на день народження, але ти ніколи його не одягала. Потім я знайшов ту сексуальну блузку, яку тобі подарувала моя сестра на Різдво, але ти вважала її смішною. І ще я дав їй твої черевики, які ти купила в дорогому бутіку, але жодного разу не наділа, тому що у твоїй співробітниці є точно такі ж. Вона була безмежно вдячна мені за допомогу, а коли я проводжав її до дверей, вона запитала мене:
“Може, тут є що-небудь ще, яким твоя дружина більше не користується?”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *