15 хвилuн тому! Прямо з СІЗ0 – гнати з посадu, Авак0ва nідкосило. Зеленськuй не пробачив – П0чалось!

Фігурант справи про вбивство журналіста Павла Шеремета Андрій Антоненко вважає свій арешт частиною “детективної історії”, яку хотіли видати українцям за істину, адже справжніх злочинців поліція або не могла знайти, або не хотіла. Про це він сказав 6 травня в інтерв’ю “24 каналу”.https://www.youtube.com/embed/h__nWUhcyEY?feature=oembed

“Чому я взагалі опинився за ґратами? Чому мене тримали так довго? Чому мене врешті-решт звільнили? Чому я опинився за ґратами – усім відомо. Справжніх злочинців поліція або не могла знайти або не хотіла. Тоді певні люди прийняли рішення побудувати детективну історію і викласти її народу, немов істину. На жаль, нам у цій історії була уготована роль акторів. Ми продовжуємо її виконувати й зараз – проти нашої волі”, – розповів він.

За словами Антоненка, його мали відпустити відразу ж після того, як з’ясували його зріст, який не підходив під опис злочинця, котрий потрапив на камеру відеоспостереження.

“Вони мали одразу відпустити та вибачитися, але вони засекретили. Вони мали продовжувати тримати імідж своєї вигаданої історії. У триманні нас тривалий час під вартою і цілодобовим арештом було три причини. Перша і головна причина – створити в суспільстві хибну уяву про винуватість. Не секрет, що більшість людей сприймає рішення про запобіжні заходи як критерій наявності об’єктивних доказів вини”, – впевнений ветеран.

Антоненко згадав, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у різних інтерв’ю говорив, що “утримання його під вартою означає, що судді і присяжні десь бачать його провину”.

“Є ще дві важливі обставини, чому нас із Юлею (дитяча лікарка і фігурантка справи Юлія Кузьменко. – “ГОРДОН”) тримають під вартою і під арештом. Щоб ми не могли пройти під тими ж відеокамерами і продемонструвати різницю в ході й зрості. Друге – бояться проходження нами поліграфу у незалежних компетентних експертів. Чому мене врешті-решт звільнили? Як я вже казав, хотілося б думати, що це справедливе рішення суду. Але, окрім моїх захисників, тут величезну роль зіграла підтримка громадянського суспільства”, – додав він.1 чашку на ночь и все!Живот втягивается за 5 дней, бока за неделю …Простатит уйдет, а потенция будет как в 19!Всего-то нужно каждое утро выпивать 35г. обычного…Вот он – убийца простатита!Простатит и частое мочеиспускание пройдет за 4 дня с помощью копеечной…С мая в Украине запрещены таблетки от давления!С 1 мая каждый пенсионер нашей страны обязательно получит…

Нагадаємо, раніше фігурант справи про вбивство журналіста Павла Шеремета Андрій Антоненко (Riffmaster) заявляв, що слідство чинило на нього моральний тиск, провину він не визнає і вважає, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков має визнати безпідставність звинувачень, про це він сказав в інтерв’ю Антоненка кореспонденту видання “Бабель”.

“Я уважно дивився цю пресконференцію і, звичайно, чекав на запитання щодо справи Шеремета. Було видно, що йому (президенту) було геть незручно від тих запитань. Він фактично відхрещується від своєї відповідальності і каже, що його затягнув на брифінг Аваков (12 грудня 2019 року – ред.). Усю відповідальність Зеленський переклав на нього.

Ця справа зараз – кістка у горлі Авакова. На кону його посада, тому його дії і накази підлеглим можуть бути непередбачувані.

На його місці я б з’ясував у підлеглих, хто сфальсифікував матеріали і підсунув йому, таким чином підставивши міністра. В цьому випадку він би дуже ефектно вискочив з цієї ситуації, як уміє це робити — зберіг би і посаду, і репутацію. Але я не можу знати, що він задумав і які будуть наслідки.

Але знаю точно, що ніхто з нас не причетний до злочину.

(…) Нову підозру, звісно, читав. Які можуть бути відчуття, коли підозрюють в тому, до чого ти не причетний? Звісно, огидні, як і раніше”.

Також додамо, що підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка (Riffmaster) випустили з СІЗО.

Йому обрали новий запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт з носінням електронного браслета.

Таке рішення ухвалив Шевченківський суд міста Києва 30 квітня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *