Одразу після звільнення Коболєва, Вітренко здивував заявою: зниження тарифів. Нарешті Терміново! Одразу після звільнення Коболєва, Вітренко здивував заявою: зниження тарифів. Нарешті

Новий очільник “Нафтогазу” Юрій Вітренко вважає, що для зниження тарифів на газ регулятор, тобто держава, і сама компанія повинні працювати спільно. Перш ніж, ціни знизяться, необхідно здійснити цілий комплекс заходів, передає 24 канал.

В ефірі одного з українських телеканалів Вітренко заявив: ціна на газ для населення може бути знижена завдяки прозорому ринку, чесній конкуренції та відсутності посередників.

Очільник “Нафтогазу” зазначив, що перш за все тарифи на газ – це питання до регулятора, тобто держави. Компанія, звісно, буде співпрацювати з регулятором, щоб ця проблема була ефективно вирішена. Для неї необхідно здійснити цілий комплекс заходів, попереджає Вітренко.

Умови зниження тарифів:

наявність чесної конкуренції;
відсутність зловживань на роздрібному ринку газу ніхто не зловживає;
ринок без преференційного доступу до газу;
мінімальна маржа (різниця між купівельною і продажною ціною товару);
продаж без посередників, які завищують ціну.
В свою чергу, член наглядової ради НАК Нафтогаз України Роберт Бенш поскаржився новому голові компанії Юрію Вітренко на недопуск до засідань. Він був призначений в раду без конкурсу і за словами ексголови компанії Коболєва має «величезний конфлікт інтересів».

Вот он – убийца простатита!
Простатит и частое мочеиспускание пройдет за 4 дня с помощью копеечной…

С мая в Украине запрещены таблетки от давления!
С 1 мая каждый пенсионер нашей страны обязательно получит…

Студентка андролог рассказала как побороть простатит
Нужно пить по 2 чайные ложки отвара с обычного…

Ось, що потрібно зробити, щоб папіломи на 100% відвалилися всього за 8 днів
Забутий спосіб боротьби з папіломами! Паразити вилізуть грудкою, якщо…
Член наглядової ради НАК Нафтогаз України Роберт Бенш поскаржився новому голові правління компанії Юрію Вітренку, що глава ради Клер Споттісвуд довгий час не допускала його до засідань.

Відповідного листа Бенш направив Вітренко, текст документа оприлюднено на сайті держкомпанії.

За словами Бенша, йому не повідомляли про засідання і не запрошували в них брати участь. Також він заперечує звинувачення в наявності «конфлікту інтересів», про який йдеться в оприлюдненому нещодавно листі трьох незалежних членів наглядової ради держкомпанії на адресу прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Як стверджує Бенш, документів, що підтверджують такі звинувачення не існує. Також він заявив, що не існує ніяких юридичних перешкод, які можуть зупинити виконання ним повноважень члена наглядової ради компанії.

Своєю чергою глава правління Нафтогазу Юрій Вітренко висловив співчуття в зв’язку зі сформованою ситуацією. Він додав, що компанія проведе «ретельний аналіз ситуації і аргументів» і після цього зможе сформувати позицію і відповісти на звернення пана Бенша.

Нагадаємо, що Кабмін ввів до наглядової ради Нафтогазу американця Роберта Бенш як представника держави в березні минулого року. Проти призначення Бенш висловлювалася Укрнафта, серед власників якої Коломойський.

У жовтні 2019 року агентство Associated Press написало, що група американських бізнесменів хотіла змістити главу Нафтогазу Андрія Коболєва, а тодішній міністр енергетики США Рік Перрі виступав за оновлення наглядової ради компанії. За інформацією агентства, міністр хотів, щоб до наглядової ради увійшли американці Майкл Блейзер і Роберт Бенш. В кінці 2019 року Рік Перрі пішов у відставку на тлі скандалу через ймовірний тиск Дональда Трампа на Україну.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *