“Народ, допоможіть”: Задача для 3-го класу “зламала мозок” українським користувачам мережі (фото)

У мережі опублікували задачу для третього класу, яка збила з пантелику користувачів мережі. Умови задачі опублікувала в Facebook Марина Тарамикіна. “Народ, допоможіть мені вирішити задачу для 3-го класу. Моє рішення і рішення вчительки різняться”, – написала вона, передають Патріоти України.

Згідно з умовами завдання, в шести коробках знаходяться 36 виделок, порівну в кожній. Дітям необхідно відповісти на питання, скільки знадобиться коробок, якщо в кожну з них покласти на три виделки більше. Думки тих, хто спробував вирішити задачу, розділилися. Одні написали в коментарях, що відповіддю буде “4”, інші – “6”

Ті, у кого відповідь вийшла “4”, вирішували завдання в такий спосіб: 1) 36 : 6 = 6 (кількість виделок у кожній коробці); 2) 6 + 3 = 9 (кількість виделок у кожній коробці після того, як до кожної додали по три вдеилки); 3) 36 : 9 = 4 (число коробок, потрібне для 36 виделок, якщо в кожну покласти по 9 штук).

Відповідь “6” вийшла в тих, хто, очевидно, вирішив, що загальна кількість виделок зросла, тобто в кожній з шести коробок виявилося по 9 вилок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *