З самого ранку! Зеленському вдалось – Дуда зробив це, Польща підтримає: вступ до ЄС! Чітка позиція 

В майбутньому Україна має право стати членом Євросоюзу, і Польща підтримуватиме її на цьому шляху.

Про це йдеться у спільній декларації, яку 3 травня підписали Володимиром Зеленський і Анджей Дуда. Її сьогодні оприлюднила канцелярія президента Польщі.

“Президент Польщі та Президент України відзначили намір України подати у майбутньому заявку на членство в ЄС після імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, за умови дотримання Копенгагенських критеріїв, та домовилися, що Польща підтримає Україну в цьому питанні”,- сказано в декларації.

Глави обох держав привітали значний прогрес у реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Вони також наголосили на волі керівництва України продовжувати реформи, акцентуючи на правосудді, правоохоронній системі, боротьбі з корупцією та верховенстві права.

Окрім цього, президенти підкреслили, що в контексті реалізації угоди про ЗВТ важливе значення має подальше покращення умов ведення бізнесу в Україні з метою залучення інвесторів і, відповідно, стимулювання економічного обміну між обома країнами.

Глави держав погодилися, що існує потреба стратегічного перегляду Європейської політики сусідства та проєкту “Східне партнерство” у напрямку реалізації європейських прагнень країнами, які відповідають установленим критеріям та умовам.

Зеленський і Дуда погодилися розвивати спільні зусилля задля інтеграції України з ЄС, зауваживши, що проєвропейські реформи України заслуговують на підтримку всієї міжнародної спільноти.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *