Вчора ввечері я підгледіла як моя сусідка закопує в землю яйце з бананом. Коли я підійшла до неї, вона була змушена розказати мені правду..

Цей трюк я підгледіла в своєї сусідки по дачі і стало цікаво: навіщо вона це робить.

Після довгих розпитувань сусідка «розкололася» і відкрила свою маленьку хитрість: вона не використовує штучних добрив, а робить компост з натуральних продуктів.

Удобрювати грунт потрібно регулярно: адже в результаті тривалої експлуатації земля виснажується, і обсяг поживних речовин в ній зменшується.

Перед тим як садити будь-яку рослину, Ірина Леонідівна робить невелику ямку в землі (приблизно 5-7 см) і кладе туди одне яйце і банан. Також можна використовувати будь-які інші прострочені продукти. Найкращий ефект цей спосіб дає для розсади огірків, помідорів, кабачків. Далі все як завжди: в ямку садять рослину, заривають землею і регулярно поливають. Тепер потрібно дочекатися, поки компост дозріє, перегниє і віддасть рослині всі поживні речовини.

Врахуйте, що даний метод підходить тільки для умов відкритого грунту (городу). Для кімнатних рослин яйце не рекомендується використовувати в якості добрив через сильний неприємний запах, що виникає в процесі розкладання.

Для менш вибагливих овочів для компосту підійде суміш з яєчної скарлупи і шкурки від банана. Цей метод менш ефективний, але теж діє.

Яку ж користь приносять яйця і банани для рослин? Яйця є джерелом кальцію, який необхідний для повноцінного росту рослини, вироблення імунітету і захисту від шкідників. А банани містять калій, який прискорює формування квітів і плодів.

Разом виходить найцінніше добриво, що дає просто вражаючий ефект! Роблю так сама і рекомендую вам. Обов’язково спробуйте цей метод і всі сусіди будуть вам заздрити.

Джерело:acmeno.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *