Ви навіть не здогадуєтеся,що відбувається з душею після смерті!

У християнському віросповіданні після того як людина вмирає, його душа проходить певний шлях

Що відбувається з душею після смерті!. У християнському віросповіданні після того як людина вмирає, його душа проходить певний шлях

У християнському віросповіданні після того як людина вмирає, його душа проходить певний шлях, передає Ukr.Media.

І, як відомо, важливими днями для цієї душі є третій, дев’ятий і сороковий після смерті людини.

Що відбувається з душею після смерті!. У християнському віросповіданні після того як людина вмирає, його душа проходить певний шлях

У християнському віросповіданні після того як людина вмирає, його душа проходить певний шлях. І, як відомо, важливими днями для цієї душі є третій, дев’ятий і сороковий після смерті людини. У ці дні рідні та близькі поминають небіжчика. Але мало хто замислюється, чому ж саме ці дні так важливі для душі і що відбувається з нею в цей період.

У зв’язку з великою кількістю конфесій і течій у християнстві — католицьке, православне, протестантське і інші, існує і таке ж велике різноманітність в тлумаченнях про подорож душі після смерті людини. У цій статті ми спробуємо розкрити цей релігійний аспект у рамках православного течії.

Перші три дні

У перші два дні душа померлої людини абсолютно вільна, вона може знаходитися поруч зі своїм тілом, або в місцях, де за життя людина був щасливий, зі своїми рідними і близькими. І тільки на третій день, у який прийнято проводити поховання і перше поминання, душа закликається до Бога для проведення Правосуддя.

Від третього до дев’ятого дня

У ці дні душа знаходиться в Раю для того, щоб дізнатися про життя святих і праведних, які потрапили сюди після смерті. Тут душа забуває про свою недолю, про земне життя і своїх рідних і протягом шести днів живе в раю. Але на дев’ятий день ангели знову повертають душу до Бога на Суд. На дев’ятий день рідні та близькі покійного поминають його і моляться про спасіння його душі і про те, щоб вона потрапила в Рай. Вони організовують поминальне захід, на який приходять всі бажаючі допомогти душі померлого за допомогою молитов і світлої пам’яті про нього. Саме тому цей день не варто звертати в трагічний або, навпаки, святкова подія. Світлі і добрі спогади про людину повинні допомогти йому в Божому царстві на праведному Суді.

Сорок днів

Після того як душа другий раз постане перед судом Божим на дев’ятий день, вона відправляється з ангелами в пекло, щоб споглядати муки грішників, ще раз подумати про своє каяття і повернутися на сороковий день до Бога для прийняття ним рішення про те, куди відправиться душа людини і де пробуде до самого Страшного суду, на якому остаточно вирішиться доля кожного християнина. Саме тому в сороковий день близькі люди знову моляться про душі покійного, просячи Господа прийняти душу в Рай.

Таке православне бачення потойбічного життя. Ці дати мають для християн велике історичне і релігійне значення і саме тому в ці три дні і в цілому протягом сорока перших днів родичі та люблячі люди, своїми молитвами і світлою пам’яттю допомагають душі потрапити в Рай.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *