«Це хороший хлопець»: Тіна Кароль розповіла про нові стосунки (відео) 

Українська співачка Тіна Кароль дала відверте інтерв’ю, у якому розповіла про зміни у творчості, а також поділилася особистим життям. Вона зізналася, що в житті є хороший хлопець, про якого вона пише пісні, повідомляють Патріоти України.

Тіна Кароль нещодавно приголомшила прихильників зміною сценічного іміджу. Також кардинально змінилася й творчість артистки. Окрім цього завжди цікавлять подробиці особистого життя, які виконавиця тримає якомога далі від сторонніх очей.

Тіна Кароль про нові стосунки
Виконавиця завжди уникає відповіді на запитання, що стосуються нових стосунків. Днями були роковини з дня смерті її чоловіка Євгена Огіра. Тоді Тіна оприлюднила архівне фото покійного коханого і зазначила, що вона належить Євгену в безмежності.

А ось в інтерв’ю зі Славою Дьоміним Кароль зізналася, що в її житті є хороший хлопець, про якого вона співає пісні. Однак більше подробиць знаменитість не розголошувала. Також Слава запитав виконавицю, що їй найбільше подобається в чоловіках: брутальна борода, стильна борода чи гладка лисина. «Чоловік або подобається, або ні», – наголосила Тіна.

.

Т

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *