ЛЮДОНЬКИ, БЛАГАЮ НА ПЕРЕДОДНІ СВЯТА ПАСХИ,БАБУСЯ, ЯКІЙ СУСІД СПАЛИВ БУДИНОК, ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ…

Поширити Допомоги небайдужих потребує літня жінка з Здолбунова на Рівненщині, якій зловмисник спалив будинок. Про це повідомляє Rivne media. Нагадаємо, 16 березня вночі, невідомий чоловік пробрався у будинок пані Лесі Федорівни, замотав жінці руки скотчем та заклеїв рот. Виштовхавши літню жінку на вулицю. Будинок жінки, зловмисник підпалив. Пані Лесі вдалось дістатись до сусідів, та викликати правоохоронців. Поліція на наступий день затримала підозрюваного у скоєнні злочину, ним виявився сусід літньої жінки.

Зараз Леся Федорівна мешкає у родини у Рівному. До свого згореного будивку вона добирається на електричці, щоб працювати на присадибній ділянці.

Зважаючи на те, що наразі триває досудове слідство і експертна оцінка нанесених збитків ще не проведена, то рідні та близькі потерпілої не можуть розчищати згарище. “Мені хоч би накрити хату, я б там якось вже жила”,- ділиться Леся Федорівна. Бабуся звертається до небайдужих людей з проханням про допомогу. Реквізити для допомоги: Картка Приватбанку:

5168 7574 2580 9094 – Кікал Олександра Федорівна Телефон онуки Марії Назарук: 0986349048

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *