Звільнитu всіх! Остання kрапля – у Зеленського не стерпіли, кримінальні nровадження: забратu мільйонu!

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України з перевірки та оцінки стану АТ “Укрзалізниця” ухвалила рішення визнати роботу наглядової ради та правління УЗ незадовільною і має намір звернутися до Кабінету Міністрів із вимогою звільнити виконувача обов’язків голови, а також членів правління компанії.

Про це повідомила голова ТСК, народний депутат Юлія Гришина (партія “Слуга народу”) на своїй сторінці в Facebook у п’ятницю.

“Відчуття безкарності і власної винятковості, нахабна неповага до всіх, починаючи від залізничників і своєї роботи, закінчуючи парламентом і народом України, бардак і некомпетентність – це короткий опис сьогоднішньої зустрічі членів ТСК з представниками керівництва «Укрзалізниці» і міністерства інфраструктури”, – написала вона.

За словами Гришиної, обидві людини, які безпосередньо відповідають за роботу «Укрзалізниці» – міністр інфраструктури Криклій та в.о. Голови правління компанії Юрик – навіть не з’явилися сьогодні на засіданні, направивши своїх підлеглих.

“Замість Владислава Криклія дистанційно на зв’язок з ТСК вийшов його заступник, який відповідає за цифровізацію та не знає, що збитки «Укрзалізниці» прямо суперечать поняттю її розвитку, про який він нас запевняв. Водночас Іван Юрик на засідання ТСК направив свого чергового т.в.о. члена правління «Укрзалізниці» Іван Синяков, який не зміг відповісти по суті на прямі питання народних депутатів, а на прохання назвати свою зарплату – відмовився, бо, бачте, ми були в прямому ефірі і про це могли дізнатися люди. І ми говоримо про службову особу, яка працює в компанії, що на 100% належить державі та цим самим людям”, – повідомила нардепка.

Вона заявила, що терпець у ТСК увірвався.
“Всі спроби налагодити конструктивний діалог та співпрацю з керівництвом «Укрзалізниці» і міністерством інфраструктури сьогодні завершені. Віднині ТСК переходить на жорсткий режим. Всім запрошеним на наступні засідання ТСК будуть вручатися не просто повідомлення, а повістки. Неявка без поважної причини буде розцінюватися як перешкоджання роботі слідчої комісії і відповідним чином кваліфікуватися згідно з Кримінальним кодексом України. Це буде стосуватися не тільки тих, хто уникає зі зрозумілих причин засідання ТСК, а й тих, хто провалив всілякі «дорожні карти розвитку», а тепер намагається сховатися за власним невіглаством, відмовляючись надавати ТСК суспільно-важливу інформацію, в тому числі про зарплати Наглядової ради”, – написала Гришина.

Вона повідомила, що під враженням від суцільної некомпетентності, зухвалості і шалених збитків державної залізниці, члени ТСК сьогодні прийняли низку радикальних рішень, зокрема:

Визнати в.о. Голови правління і членів правління «Укрзалізниці» некомпетентними і такими, що не відповідають займаній посаді .
Звернутися до Кабінету міністрів з вимогою негайно звільнити в.о. Голови правління «Укрзалізниці», а також членів правління і всіх тимчасово виконуючих обов’язки керівників компанії, які фактично не несуть жодної відповідальності за стан нашої залізниці.
Визнати незадовільною роботу Наглядової ради «Укрзалізниці» і звернутися до Кабміну з вимогою вже зараз, не чекаючи завершення спливу терміну функціонування чинного складу, розпочати пошук компетентних осіб, здатних ефективно управляти державним залізничним активом України.
Привести рівень зарплат членів Наглядової Ради та правління УЗ у відповідність до фінансових показників компанії.

“Від себе додам, що сьогодні вся ця «дурість» транслювалася в прямому ефірі і я вважаю, що це було правильним рішенням ТСК. Ми продовжимо такі трансляції, окрім тих випадків, де правоохоронці звітуватимуть про свою роботу, бо деяке розголошення інформації може завадити розслідуванню кримінальних проваджень – якщо такі взагалі є, бо аргументовані сумніви в членів ТСК вже теж є”, – підсумувала нардепка.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *