Вiйнa для Росії обернулася повним кpахoм: 10 хв. тому Україна отримала наджвичайно пoтyжний важіль впливу

Європарламент надав Україні потужний важіль тиску на Росію. Мова про резолюцію про “пекельних” санкції проти РФ у разі ескалації на Донбасі. Про це в своєму блозі в Facebook написав відомий український блогер Сергій Наумович

За резолюцію проголосували 548 європейських політиків. Вона передбачає відключення РФ від платіжної системи SWIFT, відмова від російських газу, нафти і “Північного потоку-2”, санкції проти кремлівських олігархів і їх сімей та інші жорсткі заходи в разі, якщо Кремль зважиться на нове вторгнення в Україну.

” Такий резолюції Європарламенту не було давно … Звучить як” останнє китайське ” ” – зазначив Наумович. З його слів, резолюція стала свідченням того, що в Європі остаточно перестали вірити Москві. І значною мірою цьому сприяли вибухи в Чехії і Болгарії, до яких виявилося причетне російське ГРУ.

” Вуха Петрова-Бошірова стирчать звідусіль, а попереду напевно нас чекають нові викриття “, – написав блогер.

Він підкреслив, що резолюція – це великий козир для України, яка вже 7 років протистоїть російській агресії. ” Тепер ми теоретично можемо навіть шантажувати запоребрік “, – зазначив Наумович.

Він зазначив, що будь-яке загострення війни з Україною тепер загрожує Росії важкими економічними наслідками.

” Вищевказані санкції можуть повністю знищити російський бюджет, адже за європейськими заходами впливу підуть ще більш жорсткі – американські “, – написав експерт.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *