Як так??«Страшенно боюся операції»: донька Заворотнюк розповіла про свій діагноз

25-річна дочка популярної актриси Анастасії Заворотнюк Аннане любить розповідати про здоров’я своєї матері, відзначаючи, що сім’я не хотіла б говорити про таку серйозну проблему публічно. А ось своїми проблемами, почуттями та переживаннями ділиться з підписниками охоче.

Як написала Анна Заворотнюк у своєму мікроблозі в Instagram, у неї з’явилися проблеми зі здоров’ям через які їй довелося звернутися до лікаря.

У Анни виявили хронічне запалення очного віка. Діагноз поставили не жартівливий — халязион — доброякісне утворення округлої форми в товщі віка. Воно формується при закупорці протоки однієї із залоз.

Дівчина зазначила, що їй може навіть знадобитися хірургічне втручання.

Анна Заворотнюк розповіла своїм підписникам, що симптоми з’явилися ще три тижні тому.

Варто відзначити, як правило, на початку процесу симптоми халязиона нагадують прояви ячменю: повіка злегка набрякає, з’являються ознаки роздратування і невеликий біль.

Спочатку Анна Заворотнюк не думала, що це може бути щось серйозне. Вона користувалася краплями, але вони не допомагали, тому дочка Заворотнюк вирішила звернутися до лікаря.

«Мені сказали, що у мене халязіон. Він дуже довго проходить. Цілком можливо, що знадобиться операція. Дуже боюся. Мені призначили лікування. Лікар сказав, що це дуже поширена проблема», – зізналася Анна Заворотнюк.

Але це не єдина проблема молодої дівчини. Вона зізналася, що в житті їй важко зберігати позитивний настрій. Щоб впоратися із негативними емоціями та життєвими труднощами, вона ходить до психолога. Не обходиться і без препаратів.
«У реальному житті мені далеко не так легко це дається. Мені допомагає психолог, препарати. Іноді бувають дні, коли я дозволяю собі плакати. Від цього теж стає трохи легше. Але в цілому я зі своїм емоційним станом далеко не та людина, яка може дати таку пораду, яка б допомогла, якщо дуже важко. Сподіваюся, що скоро я впораюся», — написала Ганна Заворотнюк.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *