Ось тепер люди їй цього не пробачать: В інтернет хтось злив інформацію, що в Оксани Марченко володіє фірмою, яка займається заправкою палива в танки нaймaнцiв РФ з “ЛДНР” 

А чи знаєте ви, що Оксані Марченко належить 97 компаній.

Зареєстровані вони в Україні, Росії, Кіпрі, Віргінських островах, Маршаллових острова, Великобританії, Мальті та ін.

Вона також володіє 11-ма земельними ділянками і трьома будинками.

А ще у неї 11 машин.

Ось!

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу %D0%BF%D0%B0%D1%82.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім’я файлу %D0%BF%D0%B0%D1%82.jpg
Алёна Яхно

Але найстрашніше навіть не це! Виявилося, що вона також володіє фірмою яка найймовірніше заправляє паливом танки і важку техніку які знаходяться в ОРДЛО!

Оксана Марченко задекларувала 258,6 мільйона гривень дивідендів від кіпрської компанії Tumillon Investments LTD. Загалом, вона досить активна бізнеследі:

– У декларації під пунктом «юридичні особи, трасти або інші утворення, кінцевим бенефіціарним власником яких є суб’єкт декларування або члени його родини» в Оксани Марченко – 97 компаній.

– Причому зареєстровані вони у цілій низці країн: Україна, Росія, Кіпр, Віргінські острови, Маршалові острови, Болгарія, Сент-Кітс і Невіс, Велика Британія, Мальта.

Є компанії у Марченко і в Криму. Зауважимо, що в декларації вони значаться, як зареєстровані в Росії.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image.png


Розташований в Росії неподалік від кордону з Україною нафтопереробний завод, що належить дружині Віктора Медведчука Оксані Марченко, поставляє паливо на окуповані території Донбасу. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данилов , 19 лютого, в ефірі ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера.

За 14 км від нашого кордону на території РФ перебуває один з нафтопереробних заводів, яким володіє пан Медведчук спільно зі своєю дружиною і пан (Тарас) Козак спільно зі своєю дружиною”, – заявив Олексій Данилов.

“І, відповідно, постачання пально-мастильних матеріалів з цього заводу відбуваються на територію терористів, які вбивають наших хлопців”, – підкреслив

Данилов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *