Прозора, як вода: Юлія Тимошенко вийшла на публіку у сорочці, якої майже не видно 

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко показала дуже відверте вбрання.

Юлія Тимошенко має гарне почуття стилю, але навіть у неї іноді трапляються провали. На черговій прес-конференції політик блиснула нижньою білизною, яку добре було видно під напівпрозорою білою сорочкою. Референдум, на якому Тимошенко з’явилася в такому провокаційному вигляді, був присвячений темі заборони розпродажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення.
В Instagram Юлія Володимирівна опублікувала знімок, зроблений перед виступом, на якому вона продемонструвала свій діловий образ. На цьому знімку не видно нижньої білизни Тимошенко, але ось на тих фото, які були зроблені вже безпосередньо в залі фотографами-все чітко видно.
На нардепі були світло-бежева спідниця і біла сорочка, через яку просвічувався білий бюстгальтер. Наряд прекрасно підкреслив її фігуру.

Свій образ політик завершила лаконічною зачіскою і сережками у вигляді невеликих кілець. Обличчя Тимошенко, як завжди, прикрашав ніжний макіяж. А ось на руках можна було помітити білий манікюр, з яким Тимошенко ходить останнім часом.

Юлія Тимошенко також опублікувала фотографію з цієї прес-конференції у себе на сторінці в соціальній мережі.

«Визначилася з темою першого референдуму, — підписала фото Юлія Володимирівна.

У коментарях українці відзначили, що Тимошенко виглядала просто приголомшливо. Також вони зробили багато компліментів щодо її політичних здібностей.

Відзначимо, що в останній час Тимошенко активно експериментує зі своїм зовнішнім виглядом. Вона приміряє на себе найрізноманітніші образи. Практично всі вони підкреслюють природну красу Тимошенко.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *