Прилетіла кaрмa! Крeмлю вже тепер не до України. Щoйнo повідомили, що опорні пункти вiйcьк PФ зaхoплeнi, йдуть ж0рстoкi бoї за..

На північному сході Сирії, що на кордоні з Туреччиною, різке загострення конфлікту. Йдуть бої за місто Ель-Камишли. Про повідомив Telegram-канал ” Військовий оглядач ” з посиланням на місцеві джерела

” Додаткові підрозділи курдських сил внутрішньої безпеки” Асаіш “прибувають в зону боїв з урядовими силами в місті Ель-Камишли “, – повідомив ресурс. За його даними, курди повідомляють про захоплення декількох опорних пунктів військ Асада і РФ в даному районі.

РФ і Асад можуть втратити контроль над містом. Ситуацію намагаються врегулювати військові РФ. Він прибули на місце для переговорів, які поки не дали ніяких рехультатов.

Варто відзначити, що Камишли фактично є столицею сирійського Курдистану. У 2019 на підконтрольну курдам територію були введені війська Асада і РФ, а курдські загони самооборони відведені за межі 30-кілометрової зони від кордону з Туреччиною.

Безпека в цій зоні до недавнього часу забезпечувала російська військова поліція. Однак вона не змогла запобігти ескалації.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *