Пенсії українців підвищать кілька разів, коли і на скільки: «Не менше 2400 гривень»🤷‍♂️

Українців чекає кілька етапів підвищення пенсій у 2021 році

Надбавку до виплат пенсіонери повинні отримати в квітні, липні і декадрі, передає «Сегодня».

В квітні був проведений перерахунок виплат для працюючих пенсіонерів. Це підвищення торкнулося тих пенсіонерів, які продовжують працювати протягом 24 місяців після офіційного призначення пенсії.
субсидії, пільги, пенсіонери, пенсіонерка, скрін
Автоматично виплати переглянули в індивідуальному порядку для пенсіонерів, які не працюють і яким вже виповнилося 65 років. При наявності необхідного трудового стажу (35 років для чоловіків і 30 років для жінок), пенсія для таких громадян повинна скласти не менше 2400 гривень (40% від мінімальної зарплати).

Також будуть збільшені такі надбавки до пенсій:

  • надбавка за стаж понад норму
  • надбавки та підвищення учасникам та інвалідам війни
  • надбавки учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
  • пенсії за особливі заслуги

Пенсіонери віком від 75 до 80 років, у яких є необхідний стаж (25 років для чоловіків і 20 років для жінок і більше), отримуватимуть пенсії в розмірі 2500 гривень і додаткову щомісячну надбавку в 400 гривень – всього 2900 гривень. Зараз тільки пенсіонери старше 80 років отримують надбавку в 500 гривень щомісяця, незалежно від стажу.
пенсіонери, українці, пенсія, зарплата, карантин
З 1 грудня мінімальна пенсія збільшиться до 1934 Гривень у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму для непрацездатних до 1934 гривень. Також буде проведено ще один перерахунок надбавок і доплат.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *