Щ0йн0! Г0рдон влетів – розніс Тищенка. Зеленськuй не чекав – неrайно скластu мандат

Народний депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко, який нібито влаштував у Києві підпільну вечірку в розпал локдауну, повинен піти з політики.

Таку думку висловив в ефірі програми “Час Голованова” на телеканалі “Україна 24” відомий журналіст Дмитро Гордон.

“ЦЕ ПРИГОЛОМШЛИВА НАСПРАВДІ ІСТОРІЯ. Я НЕ МОЖУ СТРИМАТИ ПОСМІШКУ. Я З МИКОЛОЮ ДУЖЕ ПОВЕРХОВО ЗНАЙОМИЙ. ВІН ЧУДОВИЙ РЕСТОРАТОР, У КИЄВІ СТВОРИВ НИЗКУ УСПІШНИХ РЕСТОРАНІВ. АЛЕ ЧОМУ ЛЮДИ, ЯКІ ЗАЙМАЮТЬСЯ РЕСТОРАНАМИ, ВВАЖАЮТЬ ЗА ПОТРІБНЕ ЙТИ В ПОЛІТИКУ І НАМАГАЮТЬСЯ БУТИ ТАМ ПОЛІТИКАМИ ВИСОКОГО ПОРЯДКУ?” – ЗАЗНАЧИВ ЖУРНАЛІСТ.

За його словами, в питанні карантину в Україні всі люди хочуть справедливості.

“НЕХАЙ НАВІТЬ РІШЕННЯ ВЛАДИ ПОГАНЕ, АЛЕ ЩОБ ВИКОНУВАЛИ ВСІ. МЕНІ ЛОКДАУН НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ, Я ВТРАЧАЮ ВЕЛИКІ ГРОШІ, ОСКІЛЬКИ ЖИВУ ЗІ ЗДАЧІ ПРИМІЩЕНЬ В ОРЕНДУ, ВЕСЬ СВІТ ЦЕ ЗНАЄ. А В ЛОКДАУН ТОРГОВИЙ ЦЕНТР ЗАЧИНЕНИЙ, Я ВТРАЧАЮ ВЕЛИКІ ГРОШІ. ДОБРЕ ЦЕ ДЛЯ МЕНЕ? НІ, АЛЕ Я СОБІ КАЖУ, ЩО ФОРС-МАЖОР І ТРЕБА ТЕРПІТИ. І Я ПОЗБАВЛЕНИЙ БАГАТЬОХ ПРИЄМНИХ МОМЕНТІВ. ЧИ ВВАЖАЮ Я ЛОКДАУН ПРАВИЛЬНИМ? НІ. ПОЯСНЮ ЧОМУ. КОЛИ ЛЮДИ ТІСНЯТЬСЯ В МЕТРО, ​​ВОНИ ТАМ ЗАРАЖАЮТЬСЯ БІЛЬШЕ, НІЖ У ТОРГОВИХ ЦЕНТРАХ. ЯКЩО ЛОКДАУН, ЯКЩО ВСЕ ЗАКРИЛИ, ДАВАЙТЕ ВСІ НЕСТИ ТЯГАР ВАЖКОГО ЧАСУ. КОЛИ Я БАЧУ ТАКЕ, Я ДУМАЮ: ОХРІНІЛИ ВКРАЙ. ЯКБИ ЦЕ БУВ ЯКИЙСЬ “ВАНЯ”, НУ ВАНЯ ТАК ВАНЯ. АЛЕ ЦЕ Ж НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ, ЦІЛИЙ ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ФРАКЦІЇ “СЛУГА НАРОДУ”, – ОБУРИВСЯ ГОРДОН.

Як підкреслив журналіст, Тищенко “повинен розуміти, що він під потрійним прицілом і, як мінімум, вести правильний спосіб життя, щоб не підставити не те що себе – президента”.

“ВІН ЦЬОГО НЕ РОЗУМІЄ. ЗНАЧИТЬ, У ПОЛІТИЦІ ЙОМУ НЕ МІСЦЕ. НА МІСЦІ ПРЕЗИДЕНТА Я Б, ПОБАЧИВШИ РОЗСЛІДУВАННЯ “СХЕМ”, ТУТ ЖЕ ЙОГО ЗАПРОСИВ ДО СВОГО КАБІНЕТУ І ЗАПИТАВ: “ТИ ДЕБІЛ?! ЧОГО ТИ МЕНЕ ГАНЬБИШ? СКЛАДАЙ МАНДАТ, ЙДИ ЗАЙМАТИСЯ РЕСТОРАНАМИ”.

І ВСІМ БИ КОЛЕГАМ СКАЗАВ: “НЕХРІН ГАНЬБИТИ ЧЕСНЕ ІМ’Я ПРЕЗИДЕНТА І КИДАТИ НА МЕНЕ ТІНЬ. Я НЕ ДЛЯ ТОГО ВАС ВСІХ, СОБАК, ТУДИ ЗАВІВ НА СВОЄМУ ГОРБУ, ЩОБ ВИ ЛАЖАЛИ”. А ДРУГЕ – Я Б ВИСТУПИВ ПЕРЕД НАРОДОМ УКРАЇНИ Й СКАЗАВ, ЩО ЗАКОН ЄДИНИЙ ДЛЯ ВСІХ. І ТОДІ РЕЙТИНГ ПРЕЗИДЕНТА ЗРІС БИ НЕЙМОВІРНО”, – РОЗПОВІВ ВІН

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *