Такого ви ще не бачили ,в квітні,на Україну наступає сильні заморозки,ти сніг…Діденко попередила про погодні умови…


Хотіли б українці теплішої погоди у цю пору року, але у неділю, 20 квітня ще буде досить прохолодно. До того ж очікуються заморозки у деяких регіонах. Детально про погоду на 20 квітня в Україні спрогнозувала у себе в Facebook Наталка Діденко

Діденко поділилася, що температура повітря прогріється по країні від +10 до +14. Однак, на півночі та на Сході України буде трохи прохолодніше – +7…+12.

Синоптик попереджає, що найближчої ночі у більшості областей України будуть заморозки. Крім цього, в Чернігівській, Полтавській, Сумській та Київській областях, а також висока ймовірність, що ще й у Житомирській та Рівненській повинні пройти дощі. Решта областей будуть під впливом циклону, що забезпечить суху погоду.

В Києві вихідний день, 18 квітня пройде з дощами та буде прохолодно. Діденко прогнозує невеликі дощі, а температура повітря прогріється тільки до +10…+11.

За прогнозом синоптика, 20-22 квітня в Україні стане ще прохолодніше, а також дійде чергова порція опадів.

Завідувачка відділу кліматичних досліджень інституту НАН Вазіра Мартазінова до цього прогнозувала нестійку погоду. Цього року весна в Україні затяжна, тому погода буде швидко та часто мінятися, що зараз й спостерігають українці.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *