Щойно! Курс НАТО взято – карколомна заява, без усяких “але”. Меркель несе особливу відповідальність

Україна очікує від Німеччини посилення підтримки в умовах агресії РФ і в питанні членства в НАТО, яке є “єдиною гарантією того, що Москва не посміє знову втрутитися”.

ФРН повинна грати “роль першопрохідника” в цьому, оскільки має особливу історичну відповідальність. Заяву про це зробив посол України в Німеччині Андрій Мельник перед відеозустріччю міністрів закордонних справ ЄС, передає Welt.

“Зокрема, Німеччина, яка несе особливу історичну відповідальність за злочини нацистів проти українського народу, повинна грати роль першопрохідника, щоб Україна змогла стати членом НАТО. І як можна швидше, без усіляких “якщо” і “але”, – заявив Мельник.

Українська сторона сподівається, що уряд ФРН зробить публічне попередження президенту РФ Володимиру Путіну та “яскраво опише всі хворобливі наслідки нового військового вторгнення”.

Кремль уже окупував сім відсотків території України, “тому не можна повторювати стратегічної помилки 2014 року і не діяти, поки Росія безкарно здійснює нові завоювання”, сказав Мельник.

Він вважає, що тільки швидке приєднання країни до Альянсу зможе назавжди запобігти новій великомасштабній війні в Європі.

Рішення про прийняття України в НАТО не буде провокацією щодо Росії, заявив посол.

“Це може для німецьких вух прозвучати як провокація для Путіна. Абсолютно навпаки: це буде холодний душ, який охолодить гарячі голови в Кремлі”, – вважає Мельник.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *