Піти у наступ! Кравчук зніс Путіна – просто на засіданні: захистити свою землю – країна на ногах!

Україна не готує наступальної операції в районі ООС і ніколи першою не зробить такий крок.

На цьому наголосив у програмі “Взгляд с Банковой” на телеканалі “Дом” очільник української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леонід Кравчук, коментуючи повідомлення від жителів окупованого Донецька про підготовку в місті до нібито наступу української армії.

“Філософи кажуть: факти — уперта річ. Я ставлю питання: чи були випадки на Донбасі, коли українська армія першою пішла в атаку? Ми постійно відбиваємо атаки, ми постійно захищаємося від агресора. І зараз в України в політичних документах, узгоджених на всіх рівнях, у програмі нашої делегації в ТКГ і слова немає про те, що українські війська можуть піти в наступ”, — підкреслив Кравчук.

Він наголосив, що позиція України полягає лише у захисті. “Ми будемо захищати свою землю, якщо ворог наважиться напасти в широкому масштабі на Україну. Але ми нападати не будемо”, – заявив очільник української делегації в ТКГ.

Водночас він зауважив: якщо проаналізувати історію Росії, то вона сумарно воює 150 років і вже не бачить іншого шляху розв’язання питання.

На його думку, демонстративна “оборона” в Донецьку — це просто нагнітання ситуації. І такі дії вкотре підтверджують, що Росія хоче Україну виставити агресором.

“Але це ж брехня. І всі у світі це знають. Усі їм про це говорять прямо в очі. А вони начебто не чують, не бачать, не хочуть обговорювати ніяких питань, тільки одне: погоджуйтеся на наші умови, не зробите — ми будемо розширювати агресію. Не зробите — будемо стріляти. Ну, це ж не перемовини, це ж тиск”, — наголосив очільник української делегації в ТКГ.

До слова, раніше Леонід Кравчук в ефірі передачі “Свобода слова з Савіком Шустером” заявив, що Росії не можна щось “віддавати”, адже на меті в неї — вся Україна.

Так, говорячи про можливість компромісів з Росією, Кравчук заявив, що на ситуацію необхідно дивитись тверезо.

“Якщо ми будемо шукати, що Путіну треба дать, то він захоче всю Україну. Щонайменше. Дать йому можна тільки силою, і під дихало. Тому що він не піде на жодний компроміс”, — заявив глава української делегації.

Кравчук розповів також, що на нещодавньому засіданні ТКГ, пролунали побажання представника РФ Гризлова, і представників ОРДЛО. На ці ці зауваження українська сторона підготувала відповідний документ, і подала його для розгляду.

“Просто документ, який має завдання відпрацювати координаційний документ за порушення тиші, відповідальність і відповідні дисциплінарні заходи — нічого більше. Подивились на документ, кажуть — не треба, ми такі документи вже приймали. Я кажу, що ви ж тількищо говорили що треба, а як подали — уже не треба. Тобто, у них позиція — ні з чим не погоджуватись, нічого не слухати”, — додав Кравчук.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *