Олена Шоптенко зі сльозами на очах вперше розповіла, що її мама п….

Олена Шоптенко зі сльозами на очах вперше розповіла, що її мама померла
Тетяна Василівна пішла з життя у травні 2020 року.

Олена Шоптенко з мамою_3

Українська хореографиня, учасниця та переможниця шоу “Танці з зірками” Олена Шоптенко вперше розповіла про смерть мами.

Так, Тетяна Василівна пішла з життя 20 травня 2020 року. Сумну звістку знаменитість повідомила у програмі “Позаочі”. Артистка поділилася, що рідна людина, яка працювала лікаркою, 10 років хворіла, але не розповідала рідним, лише колегам медикам. Втім, згодом стан здоров’я погіршився та було пізно рятувати.

instagram.com/alena_shoptenko
“Вона весь час тримала в таємниці, не хотіла нікого вантажити. Як шкода, що вона це зробила … Як шкода, що все так. Вона хворіла 10 років лімфолейкоз – це захворювання крові. Вважалася доброякісною пухлиною, була хіміотерапія. Але потім хвороба переросла в лімфому. Вона побачила це і сказала: “Ну все, мені кінець”. Це був пекельний період. Ці метастази, все пішло сніжним комом. Ми намагалися лікувати, вона проходила ще хімію, у неї пухлина основна була в горлі, щоб її стримувати. Але це все не допомагало”, – розповіла зірка.

instagram.com/alena_shoptenko
На 70-річчя мами, яке вона відсвяткувала у січні 2020-го, Шоптенко вирішила влаштувати сімейну фотосесію. Це стали останні спільні знімання.

“Лікарі говорили: “Ми вам рекомендуємо шукати хоспіс якийсь”. Вона не хотіла вмирати в лікарні і я не хотіла, ніхто не хотів. І вона була вдома. Треба було їй забезпечити всі комфортні умови, щоб вона пішла. Цим займалася я з братами. Навчили мене ставити ці крапельниці. Ми всі були поруч з мамою завжди. Я просто не могла зрозуміти, як така сильна жінка, з таким внутрішнім стрижнем … Вона сама дуже соромилася, їй було незручно. 20 травня її не стало. Зібраність моя, якій вона мене вчила, мені дуже сильно допомогла”, – поділилася танцівниця.

Шоптенко додала, що вона, як і  її мама завжди приховувала емоції та почуття. Втім, артистка вважає, що це неправильно. Зокрема, Олена шкодує про те, що рідко дякувала матусі та говорила, що любить її.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *