Лікарі кажуть про критичний стан Навального: “помре протягом найближчих днів”

Олексій Навальний, який оголосив голодування у в’язниці, може зовсім скоро померти, якщо його не почнуть терміново лікувати професійні лікарі.

Про це у своєму Twitter-акаунті розповіла прес-секретар російського опозиціонера Кіра Ярмиш, посилаючись на заяву відомого лікаря Олександра Полупана.

“Олександр Полупан, лікар, який був у складі московської бригади медиків, які приїздили в Омськ під час отруєння, пише, що якщо Олексія не госпіталізувати негайно, він помре”, – написала Кіра.

Також вона додала, що на вихідних адвокати просто не можуть потрапити до Навального, і “ніхто не знає, що буде в понеділок”.

Судячи з усього, у Навального ризик відмови нирок, а також зупинки роботи серця.

Відзначимо, що сам доктор Полупан показав у своєму Facebook ще і результати біохімічного аналізу крові.

“Це абсолютне показання до госпіталізації. Якщо не почати лікувати, то він помре протягом найближчих днів”, – застеріг фахівець.

Лікарі кажуть про критичний стан Навального: "помре протягом найближчих днів"

Результати біохімічного аналізу крові Олексія Навального (facebook.com/alexander.polupan)

Терапевт, кардіолог, кандидат медичних наук Ярослав Ашихмін також розповів, чому важливо, щоб до Навального все-таки пустили лікарів.

“Наш пацієнт може померти в будь-який момент: калій 7,1 ммоль/л – це дуже багато, зростання креатиніну більше ніж на 50%, сечова кислота – більше 800 ммоль/л. Це може бути пов’язано з прогресуючою нирковою недостатністю (сечова кислота забила канальці нефронів нирок). Пацієнт з таким рівнем калію повинен спостерігатися в реанімації, так як в будь-який момент може розвинутися фатальна аритмія. Смерть від зупинки серця”, – написав лікар у своєму Facebook.

Користувачі мережі вважають, що завдання чинної російської влади полягає в тому, щоб Навальний “декомпенсувався настільки, що далі все покотиться під укіс”.

Нагадаємо, що на початку квітня Навальний потрапив до медчастини колонії, де відбуває покарання у справі “Ів-Роше”, через те, що у його співкамерників був виявлений туберкульоз.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *