Він “вмирає”! Байден в люті – ж0рстка заява : притягнути до відповідальності! Путін не чекав

Радник президента Джо Байдена з національної безпеки Джейк Салліван, що уряд США попередив владу Росії про наслідки, якщо критик Кремля Олексій Навальний помре у в’язниці. Конкретні заходи не розголошуються.

Про це Салліван сказав в інтерв’ю CNN.

“Ми повідомили російському уряду, що те, що відбувається з Навальним під вартою, є їх відповідальністю, і вони будуть притягнуті до відповідальності перед міжнародним співтовариством”, – сказав Салліван.

Говорячи про конкретні заходи, він зазначив, що розглядається безліч різних кроків у разі смерті Навального. Однак Саліван заявив, що не має наміру називати ці заходи публічно.

Прихильники Навального заявляють, що здоров’я 44-річного критика Кремля стрімко погіршується, його прес-секретар каже, що він “вмирає”, а лікарі повідомляють, що у нього зростає ризик ниркової недостатності і проблеми з серцем

Нагадаємо, 2 лютого 2021 року московський суд замінив опозиціонеру Олексію Навальному умовний термін у справі Ів Роше на реальний — 3,5 роки позбавлення волі в колонії загального режиму. Політику зарахували час, який він провів під домашнім арештом у 2014 році, і термін скоротився до близько 2 років і 6 місяців. Навальний перебуває у виправній колонії у Покрові Володимирської області РФ.

17 січня 2021 року Навального затримали під час проходження прикордонного контролю в московському аеропорту Шереметьєво. За 16 годин до цього політик повернувся до Росії з Німеччини, де лікувався і відновлювався від наслідків отруєння нервово-паралітичною речовиною Новачок.

У справі Ів Роше в 2014 році політику дали 3,5 року позбавлення волі умовно з випробувальним терміном у п’ять років (потім його продовжили ще на рік) нібито через те, що він разом з братом Олегом переконав компанію Ів Роше укласти невигідну угоду.

США, Євросоюз і Канада запровадили санкції проти Росії через отруєння та вирок Олексію Навальному.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *