Ви такого ще не бачили,ось що курка знесла .Поки господиня дивується від подвійного сюрпризу, люди впевнені — це фейк.

Жінка показала яйце своєї курки, викликавши запеклі суперечки в коментарях.

Курочка знесла для своєї господині природний "кіндер-сюрприз", але деякі глядачі вважають це фейком. Жінка показала яйце своєї курки, викликавши запеклі суперечки в коментарях.

Поки господиня дивується від подвійного сюрпризу, люди впевнені — це фейк. Адже такий презент від пернатої буквально один на мільйон, інформує Ukr.Media.

Тіктокерша під ніком liudmila_svet67 змусила людей поламати голови над загадкою від курки. Її годувальниця знесла яйце, всередині якого таїлося ще одне, поменше.

У ролику жінка виключає можливість постановки, розбиваючи яйце прямо в кадрі без використання монтажних склеювань. Процес розтину шкаралупи вона активно коментує для аудиторії.

“Дивіться — це яйце куряче. Розбиваємо. Дивіться, є білок, є жовток, видно? Дивіться, ще одне в середині. Ціле повноцінне яйце. Будь ласка, дивіться, шкаралупа окремо, яйце окремо. І ось ще одне ціле яйце. Що це таке?”

І на питання жінки у коментаторів знайшлася величезна кількість відповідей. Одні, наприклад, в гумористичному ключі пояснюють виникнення яйця-мутанта.

  • “А ви не в Чорнобилі живете?”
  • “Курка, напевно, отримала вакцину від ковіда. І стала як матрьошка.”

Інші користувачі, навпаки, підійшли до вирішення курячої загадки з точки зору науки.

  • “Інкубація одного яйця всередині іншого — це не диво природи і не трюк. А просто дуже рідкісне природне явище. Технічний термін для нього звучить як скорочення контр-перестальтики.”

Але знайшлися і ті, хто не повірив автору відеоролика.

  • “Шкаралупа одного кольору, всередині яйце іншого кольору. Не дуріть людей.”
  • “Такого не може бути. Ви вже знали про це. Награно.”

Праві у даному разі виявилися ті, хто підійшов до питання з наукової точки зору. Дійсно, куряча патологія розвитку яйця всередині яйця — не новина для вчених.

Скорочення контр-перестальтики — аномалія розвитку плода, що виникає, коли не до кінця сформувалося яйце повертається в куряче ложе, не виходячи з нього. Так організм вважає, що можна розвивати нове яйце, а насправді воно починає створюватися навколо старого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *